«Նախագահների հանդիպման ձեռքբերումը կարող է լինել կողմերի միջև փոխվստահության մթնոլորտի հաստատումը, եթե իհարկե դա հաջողվի». Կարեն Վերանյան (տեսագրություն)
17-10-2017 12:00 Հայաստան Մամուլի սրահ
Հոկտեմբերի 17-ին ժամը 12.00-ին «Նոյյան Տապան» լրատվական գործակալության մամուլի սրահում  «Նորավանք» գիտակրթական հիմնադրամի Քաղաքական հետազոտությունների կենտրոնի ղեկավար, ավագ փորձագետ  Կարեն Վերանյանն անդրադարձավ  հոկտեմբերի 16-ին Ժնևում կայացած Հայաստանի և Ադրբեջանի նախագահների հանդիպմանը։
Ասուլիսին ներկա լրատվամիջոցները
1.ԿենտրոնTV
2.NT.am
3.Newsarmenia.am
Հավելյալ տեղեկությունների համար դիմել 060-35-11-24 կամ 093-669-339 հեռախոսահամարներով՝  Մարի Պետրոսյանին։

Результатом двусторонней встречи президентов Армении и Азербайджана, может стать установление «взаимного доверия» между сторонами. Карен Веранян (видео)
17-10-2017 12:00 Армения Пресс Центр
17 октября в 13:00 в пресс-зале информационного агентства «Ноян Тапан» » состоялась пресс-конференция.  Руководитель Центра политических исследований nаучно-образовательного фонда «Нораванк», старший эксперт  Карен Веранян, прокомментировал встречу президентов Армении и Азербайджана, состоявшейся 16 октября в Женеве.