«Նախագահների հանդիպման ձեռքբերումը կարող է լինել կողմերի միջև փոխվստահության մթնոլորտի հաստատումը, եթե իհարկե դա հաջողվի». Կարեն Վերանյան (տեսագրություն)
17-10-2017 12:00 Հայաստան Մամուլի սրահ
Հոկտեմբերի 17-ին ժամը 12.00-ին «Նոյյան Տապան» լրատվական գործակալության մամուլի սրահում  «Նորավանք» գիտակրթական հիմնադրամի Քաղաքական հետազոտությունների կենտրոնի ղեկավար, ավագ փորձագետ  Կարեն Վերանյանն անդրադարձավ  հոկտեմբերի 16-ին Ժնևում կայացած Հայաստանի և Ադրբեջանի նախագահների հանդիպմանը։
Ասուլիսին ներկա լրատվամիջոցները
1.ԿենտրոնTV
2.NT.am
3.Newsarmenia.am
Հավելյալ տեղեկությունների համար դիմել 060-35-11-24 կամ 093-669-339 հեռախոսահամարներով՝  Մարի Պետրոսյանին։

The result of the bilateral meeting of Presidents of Armenia and Azerbaijan may become a "mutual trust" between the parties.(video)
17-10-2017 12:00 Armenia Press center
On October 17 at 13:00pm a press conference  was held in press center "Noyan Tapan". Karen Veranian - head of the Center for Political Studies of the Noravank Scientific and Educational Foundation, senior expert commented on the meeting of the Presidents of Armenia and Azerbaijan held on October 16 in Geneva.