«Նոյյան Տապան»-ի «Քննարկում» հաղորդաշարի հյուրն է Արցախի արտաքին գործերի նախկին նախարար՝ Արման Մելիքյանը
18-12-2018 11:00 Հայաստան Քննարկում
Դեկտեմբերի 18-ի  «Նոյյան Տապան»-ի ուղիղ եթերում հեռարձակվող «Քննարկում» հաղորդաշարի հյուրն է Հայաստանի Հանրապետության արտակարգ եւ լիազոր դեսպան, Արցախի արտաքին գործերի նախկին նախարար՝ Արման Մելիքյանը:
Ուղիղ եթերից հետո բանախոսների ուղղված հարցերն ու մեկնականությունները կարելի է թողնել՝ զանգհարելով ամերիկյան 818 9675321 և հայաստանյան 060 351131 հեռախոսահամարներով։ Ձեր ձայնագրությունները հետագայում կօգտագործվեն «Հարցեր բանախոսին» հաղորդաշարում։

The guest of the "Discussion" program of "Noyan Tapan" is the former Foreign Minister of Artsakh, Arman Melikyan
18-12-2018 11:00 Armenia Discussion
"Noyan Tapan". The guest of  "Discussion" is Arman Melikyan, Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary of the Republic of Armenia, former Minister of Foreign Affairs of Artshakh.