ՀՀ բանակի զինծառայողների մարզումները «ՏՈՐՔ» հաուբիցներով, «ՄԻՀՐ» հրետանային կայանքներով, հայրենական արտադրության «ԱՏԼԱՆՏ» համակարգերով. Պապիկյան
11-07-2026 14:40 Հայաստան Մեկնաբանություն
ՀՀ ՊՆ Սուրեն Պապիկյանը ֆեյսբուքի իր էջում տեսանյութ է հրապարակել և կից գրել.
«ՀՀ բանակի զինծառայողների մարզումները «ՏՈՐՔ» հաուբիցներով, «ՄԻՀՐ» ինքնագնաց հրետանային կայանքներով, հայրենական արտադրության «ԱՏԼԱՆՏ» համակարգերով»:

Учения военнослужащих Армянской армии с гаубицами «ТОРК», артиллерийскими установками «МИХР», системами отечественного производства «АТЛАНТ». Папикян
11-07-2026 14:40 Армения Комментарий
Министр обороны Армении Сурен Папикян опубликовал видео на своей странице в Facebook и добавил комментарий.
«Учения военнослужащих Армянской армии с гаубицами «ТОРК», самоходными артиллерийскими установками «МИХР», системами отечественного производства «АТЛАНТ».»