«Նոյյան Տապան»-ի «Գիտական Հայաստան» հաղորդաշարի հյուրն է ԻՏՁՄ գործադիր տնօրեն Կարեն Վարդանյանը (տեսանյութ)
12-01-2018 11:00 Հայաստան Գիտական Հայաստան
Հունվարի 12-ին «Նոյյան Տապան»-ի ուղիղ եթերում հեռարձակվեց «Գիտական Հայաստան» հաղորդաշարը, որի հյուրն է ԻՏՁՄ գործադիր տնօրեն Կարեն Վարդանյանը։
Հաղորդումը հեռարձակվել է  ԱՄՆ հայկական AABC հեռուստատեսությամբ, ինչպես նաեւ առցանց՝  «Նոյյան Տապան»-ի  www.nt.am կայքով, «Նոյյան Տապան» հեռուստաընկերության  Youtube-յան  ալիքով, «Նոյյան Տապան»-ի ֆեյսբուքյան էջում  եւ «Noyan Tapan TV» ֆեյսբուքյան խմբում։

Исполнительный директор Союза предприятий информационных технологий (UITE) Карен Варданян в гостях студии «Ноян Тапан»
12-01-2018 11:00 Армения Научная Армения
«Ноян Тапан». 12 января в прямом эфире транслировалась программa «Научная Армения».  Гость  программы  Карен Варданян, исполнительный директор Союза предприятий информационных технологий (UITE).
Программа транслируется в прямом эфире по армянскому телеканалу  AABC  в США, а так же в онлайн режиме сайта «Ноян Тапан»  www.nt.amпо каналу Youtube «Ноян Тапан», а так же на странице «Ноян Тапан» в Facebook- е, и в группе Facebook «Ноян тапан TV» .