Սուրեն Պապիկյանը խորհրդակցութիւն մը անցկացուց՝ ԶՈՒ-ում ծառայութեան հետագա կազմակերպման, կարգապահութեան բարձրացմանը առնչուող հարցերու վերաբերեալ
03-08-2026 15:36 Հայաստան Մեկնաբանութիւն
ՀՀ ՊՆ Սուրեն Պապիկյանը ֆեյսբուքի իր էջում տեսանյութ կը հրապարակէ եւ կից կը գրի:
«Այսօր անցկացուցի խորհրդակցութիւն՝ զինուած ուժերուն ծառայութեան հետագայ կազմակերպման, կարգապահութեան բարձրացման եւ ընթացիկ աշխատանքներուն առնչուող հարցերու վերաբերեալ»:

Сурен Папикян провел консультацию по вопросам дальнейшей организации службы в Вооруженных силах и повышения дисциплины.
03-08-2026 15:36 Армения Комментарий
Министр обороны Армении Сурен Папикян опубликовал видео на своей странице в Facebook и добавил комментарий:
«Сегодня я провел совещание по вопросам дальнейшей организации службы в вооруженных силах, повышения дисциплины и текущих рабочих вопросов»: